Zaczynamy nowy semestr!

I to jak! W tym semestrze w programie bierze udział 267 szkół i bibliotek! A co nas czeka?

 

Co nowego w programie?

Kończymy prace nad nową publikacją programową, mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli ją Państwu przesłać. Troszkę ją odświeżyliśmy i rozszerzyliśmy o nowe możliwości pracy klubów czytelniczych. Tym razem szykujemy też coś dla starszaków, nie tylko dla najmłodszych dzieci.

Oprócz tego naszymi hasłami przewodnimi będą "Żywiciel" oraz "Alternatywna Lista Lektur", ale na razie to tajemnica ;) Oprócz tego skupimy się na czytaniu dla siebie (nie tylko na młodszych) i rozwoju czytelnictwa w szkołach. Zaprosimy też do skorzystania z możliwości mentoringu.

Jak działamy?

Tak, jak do tej pory, otrzymają Państwo paczki z publikacją oraz książkami dla dzieci. Zostaną one wysłane na przełomie lutego i marca.

3 marca o 17:00 na platformie Clickmeeting odbędzie się webinarium poświęcone najnowszej edycji programu.

Kolejne dwa webinary, poświęcone czytelnictwu i dobrym praktykom, odbędą się w drugiej połowie kwietnia i drugiej połowie maja.

10 czerwca kończymy semestr, a ja czekam na sprawozdania :)

Także w  tym semestrze pracujemy tak, jak Państwo tego potrzebują - stacjonarnie, hybrydowo lub online. Każda z możliwości jest dla nas do przyjęcia, proszę tylko o zgłaszanie indywidualnych potrzeb.

 

Zachęcam do kontaktu, zaglądania na stronę poczytajmy.ceo.org.pl oraz do grupy fb https://www.facebook.com/groups/607150320033330

Koordynatorka programu,

Aneta Derda