Nowa publikacja!

W końcu mamy, czym się pochwalić :) Ukończyliśmy pracę nad publikacją zawierającą scenariusze do realizacji programu PoczytajMy o DOMach, czyli Dobre Opowieści o Mieszkańcach.

Nauczycielom i nauczycielkom polecamy zapoznanie się z materiałem metodycznym Czy wiesz, co to jest zrównoważone miasto?, który wyjaśnia, jak prowadzić klub czytelniczy, czym są zrównoważone miasta, na co zwrócić uwagę przy poruszaniu zagadnień globalnych oraz czym zajmuje się Fundacja Habitat for Humanity Poland, która jest partnerem naszego programu. Materiał ten stanowi uzupełnienie szkolenia wprowadzającego do programu.
 

Poza tym odnajdziecie tam scenariusze na spotkania czytelnicze na podstawie książki ,,Domy" C.Ellis oraz pomysły na akcje czytelnicze.

Program PoczytajMy o DOMach jest prowadzony przez CEO w partnerstwie z Fundacją Habitat for Humanity Poland w ramach projektu BUILD Solid Ground. Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej jest częścią Solid Ground, międzynarodowej kampanii rzeczniczej Habitat for Humanity, której celem jest poprawa dostępu do ziemi jako krok do uzyskania godnego miejsca do życia.