"Domy" Carson Ellis
10 Października 2019

Już jutro widzimy się na webinarium programu "PoczytajMy o Domach". Ma ono charakter otwarty, dlatego wszyscy, którzy są zainteresowani tematem, są na nie zaproszeni.

Wystarczy 11.10.19 o godzinie 17.30 kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/2ICpFvZ

Webinarium - działania i pomysły
10 Października 2019

Wow! Webinarium wstępne już za nami - serdecznie dziękuję za to tak liczną grupę i wszystkie dobre praktyki oraz pytania. Wszystko postaram się podsumować, a dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć, umieszczam link do filmu.

23 Września 2019

Jak urozmaicić spotkania klubów? Oto garść pomysłów, które można dowolnie zmieniać i dostosowywać do własnych potrzeb. A może Wasze pomysły są o wiele ciekawsze i warte promowania? Czekamy na zdjęcia z Waszych spotkań! Przesyłajcie je na adres aneta.derda@ceo.org.pl

1. Poezja z prozy

Okładki zeszytów ozdobione kolażami nawiązującymi do bajek Andersena.
18 Września 2019

Czy wszyscy otworzyli już poczytajowy newsletter? Zajrzyjcie do niego koniecznie, są tam daty szkoleń i krótki plan tego, co czeka nas w nowym semestrze.

Podzielcie się wrażeniami ze swoich pierwszych spotkań klubów czytelniczych. W jednej ze szkół już zaczęły się jesienne spotkania z Andersenem, odgadniecie wszystkie tytuły bajek?

10 Września 2019

 

Zanim jednak ruszymy na dobre, przesyłam garść letnich inspiracji od Pani Anny Kowalskiej, której klub dzielnie działał także w wakacje. Może i Wy zechcecie podzielić z nami swoimi pracami?

Za to dla tych, którzy już zaczynają pracę w klubami, w pliku zgoda dla rodziców.

Strony