29 Marca 2017

Ostatnio mieliśmy możliwość, aby opowiedzieć o naszych działaniach w lokalnym radiu w Ełku, naszych relacji możecie posłuchać na stronach: https://bayerfm.eu/co-w-szkole/szkola-podstawowa-nr-3-w-elku-2/ i https://radio5.com.pl/uczniowie-czytaja-przedszkolakom/ . O naszych działaniach opowiadali Klubowicze: Weronika Korycka, Julita Kunda i Robert Pikora. Wśród opowieści można też znaleźć wspomnienie spotkania, o którym możecie przeczytać dalej.

29 Marca 2017

Klub Czytelniczy Gimnazjum nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Morągu, w piątek, po raz kolejny odwiedził przedszkolaków, aby zaprezentować opowiadanie i poprowadzić zajęcia z maluchami. Tym razem uczennice zaprezentowały „Bajkę o żółtej kredce” A. Glińskiej.

28 Marca 2017

W piątek 10 marca mogliśmy się przekonać o tym, że czytanie łączy pokolenia. Tego dnia odbyło się bowiem nasze spotkanie z szóstoklasistami z PSP 23 w Radomiu. Punktualnie o 15.00 stawiliśmy się w bibliotece szkolnej PSP 23. Spotkanie odbywało się pod hasłem „Spotkanie ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI”.

28 Marca 2017

2 kwietnia będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, który stał się pretekstem i inspiracją do stworzenia scenariusza.

28 Marca 2017

W tym roku szkolnym nasze Gimnazjum w Jastrzębiu - Zdroju odwiedza dzieci z Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola i Żłobka "Dzwoneczek”. W projekcie biorą udział trzy grupy uczniów. Wszystkie spotkania z dziećmi są dla gimnazjalistów wielkim przeżyciem, zawsze starają się, żeby maluchy się nie nudziły, wymyślają przebrania i zabawy. Uważnie wybierają też książki, żeby były odpowiednie dla młodszych dzieci. Dzieci w przedszkolu zawsze czekają na spotkania z niecierpliwością i bardzo szczerze wyrażają swoje uczucia witając się z nami serdecznie, słuchając z uwagą i świetnie się bawiąc. Zobaczcie, czy im się udało!

Strony