23 Lipca 2018

Uczniowie z Biesala zadbali o pszczoły w swojej miejscowości i wiedzę na ich temat! Zajęcia edukacyjne, wiersze, film, gazetka ścienna i promocja internetowymi kanałami zostały przypieczętowane nowopowstałymi MPP!

23 Lipca 2018

W Łęgu Probostwie odbyła się akcja lokalna pod hasłem "Ratujmy przyjaciółki pszczółki Mai". Uczniowie i uczennice przeszli przez miejscowość z transparentami, rozdając ulotki i propagując wiedzę o pszczołach. Akcję poprzedziły zajęcia czytelnicze podzielone na dwa dni.

23 Lipca 2018

SP im. Adama Mickiewicza w Warszawie włączyła się w projekt i połączyła Festiwal Wody z promowaniem tematyki pszczół. W efekcie ich działań stolica zyskała nowe Miejsca Przyjazne Pszczołom!

23 Lipca 2018

W Jastrzębiu-Zdroju po zajęciach czytelniczych uczniowie wraz z opiekunką przeprowadzili akcję lokalną w bibliotece szkolnej, na której gościł pszczelarz. Dodatkową strakcją był miodowy poczęstunek, a świetną ozdobę stanowiły filcowe pszczółki. Uczniowie stworzyli także nowe Miejsca Przyjazne Pszczołom!

23 Lipca 2018

W szkole podstawowej w Kikole po zajęciach czytelniczych, uczniowie przygotowali gazetkę ścienną. Stworzyli punkt edukacyjny, a także stworzyli wiele nowych MPP.

Strony