17 Kwietnia 2018

...spotkania odbywają się raz w tygodniu. Nasza praca na rzecz czytelnictwa zaczęła się od czytania wybranych fragmentów naszych ulubionych książek. Następnie czytałyśmy książki Kornela Makuszyńskiego i przygotowałyśmy wystawę jego książek. Przeczytaj o nas!

17 Kwietnia 2018

Klubowi czytelniczemu ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Rawiczu zima upłynęła pod znakiem głośnego czytania książek dzieciom z „zerówek”, znajdujących się w naszej szkole.

17 Kwietnia 2018

Po raz pierwszy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie bierze udział w programie PoczytajMy. Na terenie szkoły powstał klub czytelniczy do którego należą uczniowie klasy V. Klub nawiązał współpracę  z Gminnym przedszkolem w Nowogrodzie i Biblioteką szkolną.

13 Kwietnia 2018

14 lutego dziewczęta z klasy VI, członkinie Szkolnego Klubu Czytelniczego w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Brzózem, pomagały w realizacji zajęć czytelniczych z okazji walentynek.

13 Kwietnia 2018

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Żychlinie stworzyli Szkolny Klub Czytelniczy MYczytamMY.

Strony