03 Grudnia 2018

Rozpoczęły się spotkania czytelnicze w Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie pod opieką p. Iwony Bukrejewskiej. Na warsztat klub czytelniczy wziął książkę ,,Ja chyba śnię", którą otrzymali od wydawnictwa Bis.

03 Grudnia 2018

Listopadowa gorączka obchodów odzyskania Niepodległości już powoli cichnie, ale my nie zwalniamy tempa! Do końca grudnia zapraszamy poczytajowe kluby do realizacji naszych pomysłów na świętowanie stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Możecie się z nimi zapoznać tutaj: http://bit.ly/poczytajmy-o-niepodleglej Przeczytajcie, jak z zadaniami poradziły sobie 3 szkoły: z Bargłowa, Kalisza i Sławkowa!

27 Lipca 2018

W naszym klubie w Szkole Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi oprócz spotkań czytelniczych i akcji, stworzyliśmy własne książki! Opieraliśmy się na wskazówkach  profesora Jana Miodka "I ty możesz napisać książkę". Zobaczcie efekty!

27 Lipca 2018

W naszej szkole organizowaliśmy ,,Baśniowe spotkania" dla najmłodszych oraz dla uczniów - Sąd nad Książką!

26 Lipca 2018

Elmer jest niezwykle ciekawskim i mądrym słoniem i tym razem przekazał młodym słuchaczom kilka spostrzeżeń. Między innymi to, że w wyścigu najważniejsze jest nie to, kto zwycięży a to, kto i w jakim stylu pokona trasę ,że droga do celu jest nie mniej ważna niż sam cel. Czego jeszcze? Opowiadają o tym klubowiczki z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

Strony